Kinoteka Zlatna vrata - program za lipanj 2014.

PON, 01.06.2014. u 21:51
POGLEDA 1728

UTO 3. 6., 17.30h: ANIMA FEST: CARTOON D OR / 6 kratkometražnih filmova / trajanje 54 min.

BETTYJIN BLUES / Betty's Blues, 2013. Rémi Vandenitte (Francuska, Belgija, 12 min.)
NAGLAVCE / Head Over Heels, 2012. Timothy Reckart (Velika Britanija, 11 min.)
KALI, MALI VAMPIR / Kali, the Little Vampire, 2012. Regina Pessoa (Portugal, Kanada, Švicarska, Francuska, 9 min.)
JA SAM TOM MOODY / I Am Tom Moody, 2011. Ainslie Henderson (Velika Britanija, 2011, 7 min.)
STRANPUTICA / Ecart de conduite, 2012. Rocío Álvarez (Francuska, 4 min.)
PISMA ŽENA / Lettres de femmes, 2013. Augusto Zanovello (Francuska, 2013, 12 min.)



UTO 3. 6., 19.00h: ANIMA FEST: LUTKA FILM / 5 kratkometražnih filmova / trajanje 70 min.

POGREŠNE HLAČE / The Wrong Trousers, 1993. Nick Park (Velika Britanija, 30 min.)
PRIČA S POČETKA VREMENA, 2012. Božidar Trkulja (Hrvatska, 10 min.)
OH WILLY... 2012. Emma de Swaef, Marc James Roels (Belgija, Francuska, Nizozemska, 17 min.)
SIMULACRA, 2014. Ivana Bošnjak (Hrvatska, 9 min.)
ŽIVOTINJSKO CARSTVO / Creature Comforts, 1989. Nick Park (Velika Britanija, 5 min.)



SRI 4. 6., 17.30h: ANIMA FEST: PROGRAM ZA DJECU I MLADE / 7 kratkometražnih filmova / trajanje 56 min.

DRVENI NEBODER, 2013. Ivana Guljašević (Hrvatska, 9 min.)
ZEC I JELEN / Rabbit and Deer, 2012. Péter Vácz (Mađarska, 17 min.)
U SJENI, 2012. Manuel Šumberac (Hrvatska, 4 min.)
GUSJENICA I KOKOŠ / Il Bruco e la Gallina, 2013. Michela Donini, Katya Rinaldi (Italija, 10 min.)
KOYAA: CVIJET / Koyaa - Lajf je cist odbit, 2013. Kolja Saksida (Slovenija, Hrvatska, 4 min.)
ČINTI / Chinti, 2012. Natalia Mirzoyan (Rusija, 9 min.)
NOSOROGOV OGLAS, 2013. Ivana Guljašević (Hrvatska, 6 min.)



SRI 4. 6., 19.00h: ANIMA FEST: USVAJANJE ODOBRENO / Couleur de peau: Mie / Approved for Adoption, 2012. Laurent Boileau, Jung (Belgija, Francuska, J. Koreja, Švicarska, 74 min.)

ČET 5. 6., 17.30h: ANIMA FEST: USVAJANJE ODOBRENO / Couleur de peau: Mie / Approved for Adoption, 2012. Laurent Boileau, Jung (Belgija, Francuska, J. Koreja, Švicarska, 74 min.)

ČET 5. 6. 19.00 ANIMA FEST: LUTKA FILM / 5 kratkometražnih filmova / trajanje 70 min.

POGREŠNE HLAČE / The Wrong Trousers, 1993. Nick Park (Velika Britanija, 30 min.)
PRIČA S POČETKA VREMENA, 2012. Božidar Trkulja (Hrvatska, 10 min.)
OH WILLY... 2012. Emma de Swaef, Marc James Roels (Belgija, Francuska, Nizozemska, 17 min.)
SIMULACRA, 2014. Ivana Bošnjak (Hrvatska, 9 min.)
ŽIVOTINJSKO CARSTVO / Creature Comforts, 1989. Nick Park (Velika Britanija, 5 min.)





6. 6. – 14. 6. FESTIVAL MEDITERANSKOG FILMA (7. FMFS)

SUB 7. 6., 18.00h: DJEČJI PROGRAM: ŽIRAFA / Zarafa, 2012. Remi Bezancon, Jean Christophe Lie (Francuska / Belgija, 78 min.)

SUB 7. 6., 19.30h: SRAMI SE, 2013. Daria Blažević (Hrvatska, 7 min.)

SUB 7. 6., 19.30h: NEZNANAC NA JEZERU / L'inconnu du lac, 2013. Alain Guiraudie (Francuska, 97 min.)

NED 8. 6., 18.00h: DJEČJI PROGRAM: Usvajanje odobreno / Couleur de peau: Mie, 2012. Laurent Boileau, Jung (Belgija, Francuska, J.Koreja, Švicarska, 74 min.

NED 8. 6., 19.30h: RIBARSKO PLAVA, 2014. Matko Petrić (Hrvatska, 9 min.)

NED 8. 6., 19.30h: DOK NAS SMRT NE RASTAVI / Hayatboyu, 2013. Asli Özge (Turska, Njemačka, Nizozemska, 102 min.)

PON 9. 6., 18.00h: ROCK THE TRUMPET, 2014. Sali Saliji Sallini (Turska, Srbija, 71 min.)

PON 9. 6., 19.30h: MARKO, 2013. Igor Dropuljić (Hrvatska, 10 min.)

PON 9. 6., 19.30h: RANJENA / La Herida, 2013. Fernando Franco (Španjolska, 95 min.)

UTO 10. 6., 18.00h: UNPLUGGED, 2013. Mladen Kovačević (Srbija, 52 min.)

UTO 10. 6., 18.00h: OČI U MAGLI, 2005. Nino Pongrac, Jadranko Pongrac (Hrvatska, 31min.)

UTO 10. 6., 19.30h: OTAC, 2012. Bruno Pavić (Hrvatska, 22 min.)

UTO 10. 6., 19.30h: SACRO GRA, 2013. Gianfranco Rosi (Italija, Francuska, 83 min.)

SRI 11. 6., 18.00h: KAKO SMO UŠLI U EUROPU: SLUČAJ SexA, 2012. Ines Pletikos (Hrvatska, 60 min.)

SRI 11. 6., 19.30h: ŠKVERSKI KIPAR, 2014. Branko Ištvančić (Hrvatska, 30 min.)

SRI 11. 6., 19.30h: GUIMARÃES / Centro Historico, 2012. Aki Kaurismäki, Pedro Costa, Victor Erice, Manoel de Oliveira (Portugal, 90 min.)

ČET 12. 6, 18.00h: LJULJAČKA / Ljuljaška, 2012. Tamara Drakulić (Srbija, 77 min.)

ČET 12. 6., 19.30h: MUŠKI FILM, 2012. Nebojša Slijepčević (Hrvatska, 12 min.)

ČET 12. 6., 19.30h: ANA I JA / Ana Y Yo, 2013. Primavera Ruiz (Španjolska, 90 min.)

PET 13. 6., 18.00h: STARIJI PARAZIT ILI TKO JE MARKO BRECELJ, 2013. Janez Burger (Slovenija, 82 min.)

PET 13. 6., 19.30h: PRIČA ZA LAKU NOĆ, 2013. Vlado Zrnić (Hrvatska, 18 min.)

PET 13. 6., 19.30h: MOSOR ŽIVI VJEČNO, 2013. Leon Rizmaul (Hrvatska, 50 min.)

SUB 14. 6., 18.00h: DJEČJI PROGRAM: ŽIRAFA / Zarafa, 2012. Remi Bezancon, Jean Christophe Lie (Francuska / Belgija, 78 min.)

SUB 14. 6., 19.30h: VLOG, 2014. Bruno Pavić (Hrvatska, 71 min.)

PON 16. 6., 17.00h: 7. FMFS / IZBOR

PON 16. 6., 19.00h: 7. FMFS / IZBOR

PON 16. 6., 21.00h: 7. FMFS / IZBOR



UTO 17. 6., 18.30h:

IN MEMORIAM Malik Bendjellou (1977. – 2014.)

U POTRAZI ZA SUGARMANOM / Searching for Sugar Man, 2012., 86 min.

UTO 17. 6., 20.30h:

IN MEMORIAM Malik Bendjellou (1977. – 2014.)

U POTRAZI ZA SUGARMANOM / Searching for Sugar Man, 2012., 86 min.

SRI 18. 6., 18.30h:

IN MEMORIAM Malik Bendjellou (1977. – 2014.)

U POTRAZI ZA SUGARMANOM / Searching for Sugar Man, 2012., 86 min.

SRI 18. 6., 20.30h:

IN MEMORIAM Malik Bendjellou (1977 – 2014)

U POTRAZI ZA SUGARMANOM / Searching for Sugar Man, 2012., 86 min.

PET 20. 6., 19.00h:

Ciklus Abdellatifa Kechichea

TAJNE KUS-KUSA / 2007. La graine et le mulet / The Secret of the Grain, 151 min.

SUB 21. 6., 19.00h:

Ciklus Abdellatifa Kechichea

IGRE LJUBAVI I SLUČAJA / 2003. L'esquive / Games of Love and Chance, 123 min

ČET 26. 6., 19.00h:

Ciklus Abdellatifa Kechichea

ZA SVE JE KRIV VOLTAIRE / 2000. La faute à Voltaire / Poetical Refugee, 130 min.

PET 27. 6., 19.00h:

Ciklus Abdellatifa Kechichea

ADELIN ŽIVOT / 2013. La vie d'Adele/Blue is the Warmest Color, 180 min.



SUB 28. 6., 17.30h: 28. lipnja 1914. / 28. lipnja 2014. 100 GODINA 1. SVJETSKOG RATA: ATENTAT U SARAJEVU, 1975. Veljko Bulajić, 137 min.

SUB 28. 6., 20.00h: 28. lipnja 1914. / 28. lipnja 2014. 100 GODINA 1. SVJETSKOG RATA: ZBOGOM ORUŽJE / A Farewell to Arms, 1932. Frank Borzage, 80 min.



OSTALA DOGAĐANJA:

PON 2. 6., 18.00h: PREDSTAVA Umjetničke gimnazije (ARS ANIMAE / Željka Milošević Paro)

PON 2. 6., 20.00h: TRIBINA: "Što građani mogu napraviti za centar Grada?" (Inicijativa "Za pametne ljude i pametan grad")

UTO 17. 6., 14 – 18h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT (Dvorana)

SRI 18. 6., 9 – 18h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT (Dvorana)

ČET 19. 6., 9 – 18h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT (Učionica)

PET 20. 6., 9 – 18h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT (Učionica)






Slika: wpclipart.com

Comments


Brodarica NET je web sjedište koje na jednom
mjestu okuplja lokalnu grupu pouzdanih i kvalitetnih poduzetnika i pojedinaca s kojima će članovi i posjetitelji moći ostvariti interaktivnu komunikaciju.



Copyright 2013 brodarica.net
Brodarica.net nije odgovorna za sadržaj eksternih web stranica.
Oglašavajte kod nas O brodarici.net Kontakt Uvjeti korištenja Privatnost podataka