Kinoteka Zlatna vrata - program za travanj 2014.

UTO, 02.04.2014. u 22:00
POGLEDA 1135

4. 4., petak:

• 17.30 h: IN MEMORIAM PETER O TOOLE: KASKADER / Stunt Man, 1980. Richard Rush, 131 min.

• 20.00 h: IN MEMORIAM PETER O TOOLE: ZIMA JEDNOG LAVA / The Lion in Winter, 1968. Anthony Harvey, 134 min.


5. 4., subota:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: UZNIČKE GODINE , 1998. Ninoslav Lovčević, 77 min.


6. 4., nedjelja:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: ISTAKNUTI LAIK U SVJEDOČENJU EVANĐELJA , 2013. Jakov Sedlar, 56 min.



7. 4., ponedjeljak:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: MAJKA TEREZIJA / Mother Teresa, 1986. Ann & Jeanette Petrie, 80 min.


8. 4., utorak:

• 19.30 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: BABETTINA GOZBA / Babette's Feast, 1987. Gabriel Axel, 102 min.


9. 4., srijeda:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: ČOVJEK ZA SVA VREMENA / Man for All Seasons, 1966. Fred Zinneman, 120 min.


10. 4., četvrtak:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: MARCELINO, KRUH I VINO / Marcelino pan y vino , 1955. Ladislav Vajda, 85 min.


11. 4., petak:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: SUSRET , 2013. Robert Knjaz, 43 min.


12. 4., subota:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: LJUDSKO ISKUSTVO / The Human Experience, 2008. Charles Kinnane, 90 min.


13. 4., nedjelja:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: VESDIN , 2006. Srđan Šegarić, 30 min.

• 18.30 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: MARKO KRIŽEVČANIN - U OBRANI VJERE , 2013. Neven Mihael Dianežević, Niko Kostanić, 45 min.



14. 4., ponedjeljak:

• 18.00 h: DANI KRŠĆANSKE KULTURE: EVANĐELJE PO IVANU / The Visual Bible: The Gospel of John, 2003. Phillip Saville, 125 min.


15. 4., utorak:

• 18.00 h: * DANI CRNOGORSKE KULTURE 2014. LAŽNI CAR , 1955. Velimir Stojanović, 94 min.


16. 4., srijeda:

• 18.00 h: * DANI CRNOGORSKE KULTURE 2014. MUŠKARCI , 1963. Milorad Milo Đukanović, 82 min.


17. 4., četvrtak:

• 18.00 h: DANI CRNOGORSKE KULTURE 2014. AS PIK – LOŠA SUDBINA , 2013. Draško Đurović, 90 min. (Nacionalni kandidat za Oscara)



23. 4., srijeda:

• 17.30 h: * IN MEMORIAM MIKLÓS JANCSÓ: ZVIJEZDE I VOJNICI / Csillagosok, katonák, 1967., 90 min.

• 20.00 h: * IN MEMORIAM MIKLÓS JANCSÓ: TAKO SAM SE VRATIO / Így jöttem, 1965., 108 min.


24. 4., četvrtak:

• 17.30 h: * IN MEMORIAM MIKLÓS JANCSÓ: TAKO SAM SE VRATIO / Így jöttem, 1965., 108 min

• 20.00 h: * IN MEMORIAM MIKLÓS JANCSÓ: ZVIJEZDE I VOJNICI / Csillagosok, katonák, 1967., 90 min


25. 4., petak:

• 19.00 h: * IN MEMORIAM MAXIMILIAN SCHELL: SUĐENJE U NÜRNBERGU / Judgment at Nüremberg, 1961. Stanley Kramer, 186 min.


26. 4., subota:

• 19.00 h: * IN MEMORIAM MAXIMILIAN SCHELL: MLADI LAVOVI / The Young Lions, 1958. Edward Dmytryk, 167 min.



29. 4., utorak:

• 17.30 h: * IN MEMORIAM MAXIMILIAN SCHELL: JULIA / Julia, 1977. Fred Zinnemann, 117 min.

• 20.00 h: TALIJANSKI TERMIN: BEN-HUR – GLADIJATOR U NAJAM / Benur - Un gladiatore in affitto, 2012. Massimo Andrei, 90 min.


30. 4., srijeda:

• 17.30 h: * IN MEMORIAM MAXIMILIAN SCHELL: DJEVOJKA IZ FLANDRIJE / Ein Mädchen aus Flandern, 1956. Helmut Käutner, 105 min.

• 20.00 h: * IN MEMORIAM MAXIMILIAN SCHELL: JULIA / Julia, 1977. Fred Zinnemann, 117 min.


*klasika



NAPOMENA 1: ulaz na Dane kršćanske kulture slobodan - obratiti se organizatorima (VERBUM, Trumbićeva obala 1)
NAPOMENA 2: ulaz na Dane crnogorske kulture slobodan - obratiti se organizatorima (Vijeće crnogorske nacionalne manjine, Vukovarska 59)
NAPOMENA 3: ulaz na Talijanski termin - obratiti se organizatorima (Comunita' degli Italiani Spalato, Bajamontijeva 4)


OSTALA DOGAĐANJA


FESTIVAL ZNANOSTI:


7. 4., ponedjeljak:

• 20.00 - 21.00 h: U DODIRU ZNANOSTI - Javna studentska predavanja (voditelji: Natalija Dunić i Ivan Dević)


8. 4., utorak:

• 17.00 - 19.00 h: FAMELAB - Laboratorij slave


9. 4., srijeda:

• 20.15 - 22.00 h: ZNANOST U FILMOVIMA - Predavanje/Kino (Livia Puljak, Damir Sapunar)


11. 4., petak:

• 19.00 – 22.00 h: KLIMATSKE PROMJENE - Okrugli stol + tribina



OCEANOGRAFSKI INSTITUT:


8. 4., utorak:

• 09.00 - 17.00 h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT SPLIT: PROJEKT BALMAS (Sastanak međunarodne grupe znanstvenika)


9. 4., srijeda:

• 09.00 - 18.00 h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT SPLIT: PROJEKT BALMAS (Sastanak međunarodne grupe znanstvenika)


10. 4., četvrtak:

• 09.00 - 18.00 h: OCEANOGRAFSKI INSTITUT SPLIT: PROJEKT BALMAS (Sastanak međunarodne grupe znanstvenika)

Comments


Brodarica NET je web sjedište koje na jednom
mjestu okuplja lokalnu grupu pouzdanih i kvalitetnih poduzetnika i pojedinaca s kojima će članovi i posjetitelji moći ostvariti interaktivnu komunikaciju.



Copyright 2013 brodarica.net
Brodarica.net nije odgovorna za sadržaj eksternih web stranica.
Oglašavajte kod nas O brodarici.net Kontakt Uvjeti korištenja Privatnost podataka